Mepal box na občerstvenie tyrkysový 107440012200

Vaša cena
9,58 €
Vaša cena bez DPH
7,98 €
9,58
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
12.6.2023 u Vás
Kód
200501
Výrobca
MepalDo školy, do práce alebo na výlety. Praktický box na občerstvenie s priehradkami a vidličkou v zelenej farbe oceníte všade tam, kde si chcete vziať ľahkú desiatu. Krabička má jednoduché uzatváranie na klip, ktoré je vhodné aj pre menšie deti. Krabička je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA.

Dózy na občerstvenie sú rovnako ako ostatné výrobky Mepal vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez obsahu BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu nežiaducich chuťových látok do potravín a tekutín, je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom a plesňami. Môžete si tak naplno vychutnať lahodnú chuť jedla. 

Vlastnosti:

  • Objem: 750 ml.
  • Rozmery: 178 x 132 x 61 mm
  • Hmotnosť: 250 g
  • Farba: zelená

Krabičku je možné umývať v umývačke riadu. Pri ručnom praní je ideálne používať jemný prací prostriedok. Krabička nie je vhodná do mrazničky ani mikrovlnnej rúry.

Zloženie:

  • Termoplastický kopolymer (ABS). BPA free.

Neobsahuje BPA.
Dózy na potraviny Mepal sú vyrobené z prvotriedneho materiálu akrylonitrilbutadiénstyrénu, skratka ABS. Je to amorfný termoplastický priemyselný kopolymér, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je netoxický, ľahký, odolný voči kyselinám, hydroxidom, uhľovodíkom, olejom a tukom. Je schválený pre styk s potravinami a neuvoľňuje nebezpečné ftaláty a bisfenol (BPA).

Výrobca: Mepal, Holandsko.


Holandská spoločnosť Mepal je známa svojimi kvalitnými výrobkami do kuchyne a na každodenné použitie. Charakteristickou črtou ich výrobkov je ich kvalita, funkčnosť a prvotriedny dizajn. Výrobky Mepal majú široké využitie a ich opätovným použitím pomáhate chrániť prírodu pred zbytočným odpadom a plastmi.  

Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú prísne normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať