Mepal box na občerstvenie Campus Avengers 107440065395

Vaša cena
10,73 €
Vaša cena bez DPH
8,94 €
10,73
Dostupnosť
Skladom Áno
Predpokladané dodanie
6.6.2023 u Vás
Kód
200500
Výrobca
MepalVeselý box na občerstvenie s obľúbeným detským dizajnom Marvel. Box je vybavený praktickými priehradkami a vidličkou s klipom, ktorá sa ľahko otvára aj menším deťom. Tento box je ideálny do školy, na cesty, napríklad na desiatu, ovocie a zeleninu. 

Výrobky Mepal sú vyrobené zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA, ktorý zabraňuje uvoľňovaniu látok bez chuti do potravín/tekutín, je odolný voči agresívnym látkam a chráni pred zápachom, plesňami a hubami. Je teda vhodný pre menšie aj väčšie deti. 

Vlastnosti: 

  • Objem: 750 ml.
  • Rozmery: 178 x 132 x 61 mm
  • Hmotnosť: 250 g

Výrobok bol vyrobený v Holandsku. Možno umývať v umývačke riadu. Dá sa prať ručne. Krabička nie je vhodná do mrazničky ani mikrovlnnej rúry. 

Zloženie:

Termoplastický kopolymer (ABS).

Dózy na potraviny Mepal sú vyrobené z prvotriedneho materiálu akrylonitrilbutadiénstyrénu, skratka ABS. Je to amorfný termoplastický priemyselný kopolymér, ktorý je odolný voči mechanickému poškodeniu. Je netoxický, ľahký, odolný voči kyselinám, hydroxidom, uhľovodíkom, olejom a tukom. Je schválený pre styk s potravinami a neuvoľňuje nebezpečné ftaláty a bisfenol (BPA).

Výrobca: Mepal, Holandsko.

Holandská spoločnosť Mepal je známa svojimi kvalitnými výrobkami do kuchyne a na každodenné použitie. Charakteristickou črtou ich výrobkov je ich kvalita, funkčnosť a prvotriedny dizajn. Výrobky Mepal majú široké využitie a ich opätovným použitím pomáhate chrániť prírodu pred zbytočným odpadom a plastmi.  

Väčšina výrobkov Mepal sa vyrába v Holandsku, konkrétne v Locheme v Gelderlande. Všetky materiály spĺňajú prísne normy, sú zdravotne nezávadné a výroba a partneri majú certifikát ISO. Hoci sú výrobky Mepal mimoriadne odolné, ponúkajú širokú škálu náhradných dielov, ktoré predlžujú životnosť výrobku a šetria životné prostredie pred zbytočným odpadom. Často podporujú chránené dielne a spolupracujú s nimi, pretože aj takýmto spôsobom chcú prispieť k lepšiemu svetu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať