Filter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield
Filter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla ThermoshieldFilter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield

Filter Logic CFL-680B kanvica na čaj 1 l z dvojitého skla Thermoshield

Vaša cena
24,94 €
Vaša cena bez DPH
20,78 €
24,94
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
120025
Výrobca
Filter Logic

 


Sklenená, ručne vyrábaná kanvica na čaj Filter Logic CFL-680B z borosilikátového skla s funkciou ThermoShield pre udržanie teploty nápoja.

Ručne vyrábaná dvojstenná kanvica na čaj FilterLogic je vyrobená z kvalitného borosilikátového skla vďaka ktorému je veľmi ľahká a napriek tomu odolná. Technológia ThermoShield zaisťuje udržanie teploty nápoja po dlhú dobu a vy si tak môžete svoj čaj vychutnávať oveľa dlhšie. Elegantný ručne vyrábaný dizajn dodáva kanvicu krásny a elegantný vzhľad, ktorý zaujme na prvý pohľad.

Zabudovaný infuzér je prispôsobený sypanému čaji a čajovým lístkom na získanie plnej chuti a zaistí, aby sa zmes nedostala do nápoja. Sitko možno v prípade potreby kedykoľvek vybrať.

Kanvicu je možné umývať v umývačke riadu. Nie je vhodná do mikrovlnnej rúry.

     Parametre:
•    Obsah: 1 liter.
•    Výška: 18,5 cm.
•    Priemer: 13 cm.
•    Šírka vrátane ucha a náustky: 20,5 cm.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať