Brita ON TAP 1037406 náhradný filter 600 l
Brita ON TAP 1037406 náhradný filter 600 lBrita ON TAP 1037406 náhradný filter 600 l

Brita ON TAP 1037406 náhradný filter 600 l

Vaša cena
24,50 €
Vaša cena bez DPH
20,25 €
24,5
Dostupnosť
Skladom Áno
Kód
106005
Výrobca
Brita

 


Náhradný filter pre Brita ON TAP - 600 litrov čistejšie, chutnejšie vody

Výhody filtra Brita ON TAP

Filter na prírodnej báze výrazne redukuje v pitnej vode obsah olova a iných ťažkých kovov, chlóru (pre lepšiu chuť a vôňu), hormónov, herbicídov a pesticídov. Predstavuje ďalší hrádza pred drobnými nečistotami - organickými aj anorganickými, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode - napríklad mikroplastu či baktérie *.

* Nečistoty a kontaminanty, ktorých prítomnosť filter redukuje alebo odstraňuje nie sú nevyhnutne prítomné v pitnej kohútikovej vode. Filtračný systém Brita je určený výhradne na úpravu a vylepšenie už pitnej vody. Nemožno ho použiť na premenu vody úžitkovej na vodu pitnú. Prítomnosť dusíka zostáva nezmenená, preto nemožno filter Brita použiť na prípravu dojčenskej vody.

Filter BRITA ON TAP - chutná voda kedykoľvek otočíte kohútikom

     Redukuje:

•    mikroplastu a baktérie;
•    ťažké kovy (napr. olovo);
•    pesticídy a herbicídy;
•    hormóny;
•    chlór;
•    zachová minerály (vápnik i horčík);
•    vylepšuje chuť a vôňu vody;

     Ako vodný filter Brita ON TAP funguje?

•    Iónomenič redukuje obsah ťažkých kovov ako je olovo.
•    Aktívne uhlie redukuje chlór a iné látky, ktoré ovplyvňujú chuť a vôňu vody, ako napr. pesticídy a herbicídy.
•    Membrány z dutých vlákien zachytí všetky čiastočky väčšie ako 1 mikrometer ako mikroplastu a 99,9% baktérií.
•    Zachováva minerály ako sú vápnik a horčík.

Snadná výměna filtru

Výměna vodního filtru je velmi jednoduchá a zvládnete ji sami

Brita vodní filtr na kohoutek ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstraní nežádoucí zápach pro zdravější a chutnější vodu. Společnost Brita představuje celosvětově #1 ve filtraci vody.

Rýdzo prírodné technológie

Filtračné technológie filtrov Brita je založená na rýdzo prírodné technológiu. Korpus filtra je vyrobený z plastu, ktorý neobsahuje BPA a je určený pre trvalý kontakt s vodou. Filtračné zmes vnútri filtra je tvorená iontomeničom v podobe živice a mikročasticami aktívneho uhlia, ktoré sú vyrobené zo škrupín kokosových orechov. Membrány z dutých vlákien zachytí čiastočky menšie ako 1 mikrometer.

Ako funguje filtrovanie vody s filtrom Brita ON TAP?

Nefiltrovaná voda preteká cez filter. Jemné sito zachytí hrubé častice - organické nečistoty. Následne prichádza voda do styku so samotnou filtračná zmesou, ktorá obsahuje primárne 2 zložky. Živica, ktorá čoby iónomenič absorbuje ťažké kovy (olovo, meď). Aktívne uhlie - pri kontakte vody s mikročasticami aktívneho uhlia dôjde k výraznej redukcii látok negatívne ovplyvňujúcich chuť a vôňu vody - predovšetkým chlóru a pesticídov a herbicídov, ktoré sa zachytia na poréznym povrchu mikročastíc aktívneho uhlia (Micro Carbon Pearls). Membrány z dutých vlákien zachytí čiastočky väčšie ako 1 mikrometer, čo sú mikroplastu a 99,9% baktérií. Z kohútika potom vyteká voda, ktorá má zachované minerály ako sú vápnik a horčík. Vodný filter Brita ON TAP teda neslúži ako filter proti vodnému kameňu.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať
Aquaphor B200 náhradná sada 2 ks filtrov pre zariadenia Modern

Náhradný filter Aquaphor B200 pre úpravu tvrdej vody je určený pre použitie vo filtračnom zariadení Aquaphor Modern a pre inštaláciu v kuchynskom dreze. Môže byť pripojený ku každému vodovodnému kohút...

 
14,19 €
Skladom: Áno
Kód: 142022
Aquaphor Topaz filter k vodovodnému kohútiku

Menších rozmerov, napriek tomu veľmi praktický vodný filter AquaphorTopaz je určený pre inštaláciu v kuchynskom dreze a môže byť pripojený ku každému vodovodnému kohútiku. Výmena filtra je veľmi jedno...

 
15,30 €
Skladom: Áno
Kód: 142000
Brita On Tap 1037405 vodný filter na kohútik

Brita ON TAP - Čistá voda pre váš zdravý životBrita vodný filter na kohútik ON TAP odfiltruje z vody nečistoty a odstráni nežiaduci zápach pre zdravšie a chutnejšie vodu. Spoločnosť Brita predstavuje ...

 
60,00 €
Skladom: Áno
Kód: 106004