Aquaphor Provance čierna + 1 ks filtra Aquaphor A5

Vaša cena
24,78 €
Vaša cena bez DPH
20,48 €
24,78
Dostupnosť
na objednávku
Predpokladané dodanie
Neznámý termín naskladnění
Kód
140521
Výrobca
AquaphorAquaphor Provance je filtračná kanvica vhodná do početnejších rodín alebo menších kancelárií s celkovým objemom 4,2 litra. Všetky časti sú vyrobené z vysoko kvalitného plastu pre potravinársky priemysel.

Celkovo objemnejší džbánok umožňuje filtrovanie pomerne veľkého množstva vody kedykoľvek, keď je to potrebné. Kanvica je vybavená pohodlnou a praktickou rukoväťou, vďaka ktorej ju pri plnení vodou môžete držať pevnejšie. Kĺbové viečko umožňuje efektívnejšie dopĺňať vodu do kanvice, bez toho aby ste ho museli z nádobky vybrať. Elektronický indikátor umiestnený na viečku meria množstvo prefiltrovanej vody a informuje, kedy je potrebné filtračnú patrónu vymeniť.

     Technické parametre:
•    rozmery (v/š/h) 282 x 250 x 135 mm;
•    celkový objem prefiltrovanej vody 2,0 litra;
•    celkový objem kanvice 4,2 litra.

Filtračná patróna Aquaphor A5

Účinne odstraňuje chlór, vodný kameň a iné kontaminanty z prívodu vody. Tým je zaistené, že nápoje budú zdravšie, chutnejšie a bez zápachu chlóru. Pri používaní prefiltrovanej vody v malých zariadeniach tak predlžujete ich životnosť a tým aj znižujete nutnosť ich častého čistenia od vodného kameňa. Filtračná patróna by mala byť vymenená po dvoch až troch mesiacoch alebo po prefiltrovaní až 350 litrov vody.

Balenie obsahuje filtračnú kanvicu + 1 filtračnú vložku Aquaphor A5.

Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Dokumenty v aktuálnom umiestnení:
  • Žiadne dokumenty
Mohlo by Vás zaujímať